Naše služby

Služby na míru vašemu úspěchu

Ve Worki Design nabízíme širokou škálu služeb zaměřených na zvýšení produktivity a efektivity práce. Naše řešení jsou navržena tak, aby splňovala specifické potřeby našich klientů. Od tvorby individuálních nástrojů, přes digitální šablony, až po implementaci aplikace Asana a grafický design značek

Nástroje na míru

Navrhujeme a vyrábíme efektivní a individualizované nástroje pro osobní i týmový rozvoj. Snažíme se o balanc mezi pokročilým digitálním řešením a osvědčenými metodami, aby poskytovaly komplexní podporu ve všech aspektech produktivity.

Tvorba šablon

Designujeme praktické digitální šablony pro různé platformy, které usnadňují každodenní pracovní procesy, jako jsou tablety či jiná mobilní zařízení. Naše šablony jsou navrženy tak, aby byly jednoduché a přitom maximálně efektivní.

Asana efektivně

Jsme experti na implementaci Asana aplikace do firemních procesů. Pomáháme týmům lépe organizovat práci, sledovat projekty a zvyšovat každodenní produktivitu prostřednictvím efektivního využívání aplikace Asana.

Podcasty a další...

V našem multimediálním studiu v centru Prahy natáčíme a finálně zpracováváme řadu multimediálních projektů, ať již se jedná o podcasty, webináře, online přenosy nebo třeba tvorbu vzdělávacích videí pro HR. V kvalitě Netflixu.

Grafika a design

Máme vlastní grafické studio, což dává dostatečnou flexibilitu a rychlost každému projektu, který řídíme. I v dnešní době AI je lepší pohled zkušeného designera než generovaný obrázek či text. Zvláště v oblasti brandingu.

Merch a tisk

V printu se pohybujeme více jak 30 let a máme bohaté zkušenosti se všemi tiskovými technologiemi. To nám dává možnost vázat digitální programy na offline produkci. Konečným výsledkem je produkt propojující různé technologie.

Naše expertíza

Důvěřujte profesionálnímu týmu

Nevznikli jsme včera. Máme oporu v mnohaletých zkušenostech jak na poli grafiky, printu, produktivity či filmové produkce.

Stavba firemních nástrojů
86%
Print
98%
Multimédia
90%
Design
80%