Asana Efektivně

Asana je špičkový nástroj pro projektové řízení a týmovou spolupráci. Umožňuje efektivněji plánovat, sledovat a dokončovat projekty a všem členům týmu na jednom místě snadno sdílet informace. Je vhodná pro malé i velké týmy a může růst s vaší firmou.

Asana se integruje s mnoha dalšími aplikacemi, které už používáte. Pomůžeme vám dosáhnout úspěch pomocí tohoto skvělého nástroje, který sami již léta používáme v našich firmách a projektech.

Proč Asana?

Maximalizujte váš výkon

Automatizujte pracovní postupy napříč odděleními

Pracovní postupy a automatizace​

Vytvořte efektivnější procesy, abyste mohli bezproblémově řídit projekty napříč odděleními a udělat více za kratší dobu.

Projektový management

Sledujte práci od začátku do konce, tak že každý tým funguje podle plánu, aby dosáhl svých cílů.

Držte se podstatného

Propojte práci s celofiremními cíli

Cíle a reporting

Podívejte se, jak každý projekt a portfolio postupuje k cílům společnosti, a udržujte každého soustředěného na práci, na které záleží.

Řízení zdrojů

Získejte přehled, který potřebujete, abyste mohli plánovat přesné časové osy, upravovat pracovní vytížení a držet se cesty k dosažení svých cílů.

Pracujte chytře

Asana AI

AI se připojila k týmu, aby zajistila větší přehlednost, dopad a rozsah pro vedoucí pracovníky, oddělení a celé organizace.

Jak fungujeme

Jednoduše k výsledkům

Jsme zastánci jednoduchých řešení, které vedou velmi rychle k výsledkům. S veškerým respektem vůči vašemu týmu a podnikání stavíme katedrálu, postupně, s pevnými základy.

01

Konzultace, analýza

Nečekejte nic složitého. Projdeme situci vaší situaci v projektovém řízení, abychom navnímali váš byznys a potřeby.

02

Návrh realizace

Navrhneme vám scénář a cenu implementace. Po odsouhlasení stanovíme termíny a jdeme na realizaci.

03

Servis a poradenství

Naše spolupráce může být dlouhodobá a přináší vám servis a další příležitosti ke kreativnímu rozvoji.

ENTERPRISE

Spojte týmy, nástroje a práci s Asanou Enterprise

Objevte podnikové funkce na platformě, která roste spolu s vámi a dokáže integrovat více než 200 000 uživatelů v jednom nasazení. Asana zajišťuje klíčové aspekty zabezpečení, spolehlivosti, soukromí a souladu, takže váš podnik může v klidu prosperovat.

Bezplatná konzultace

Pojďme to probrat

Nabízíme možnost setkání s naším designerem na 30 minut. Dozvíte se nejen více o tom, jak celý proces funguje, ale ukážeme vám i naše zkušenosti a konkrétní případové studie, abyste se mohli lépe rozhodnout.